השקיית גינות

השקיית גינות, לא מה שחשבתם

בניגוד למה שנהוג לחשוב, הימים בהם בעל הגינה עומד בחוץ עם הצינור ומשקה את הדשא כבר די חלפו מהעולם. גם שיטת הממטרות שיש לזכור מתי להדליק ולכבות אותם משנה את צורתה וכיום, על מנת ליהנות מהשקיה מקסימלית ואף חסכונית, משתמשים במערכות חכמות וממוחשבות.

לקוחות רבים, אשר מעדיפים לוותר על השימוש בדשא הסינטטי, מתוך אהבה לטבע והרצון ליהנות מגינה ״קלאסית״ בה הדשא חי ונושם ויש לטפל בו, נתקלים בחסם, שלעתים עלול לגרום להם לוותר על הגשמת חלומם, של ליהנות מגינה עשירה ודשא חי.

אותו חסם, הוא תהליך ההשקיה שנודע כמחויבות שבין בעל הגינה והדשא. העובדה כי צריך לזכור להשקות אותו, לזכור לכבות את הממטרות וכל התהליך הקשור בנושא, מהווים מטרד שלשמחתנו יש לנו פתרון עבורו.

בעידן בו אנו חיים, שהטכנולוגיה הפכה בלתי נפרדת מחיינו, גם לתהליך ההשקיה קיים פתרון.
המערכות הממוחשבות שלנו, מתוכנתות בצורה כזאת שמורידה למינימום את מעורבות בעל הגינה, בכל הקשור בהשקייתה. כל מה שנדרש לעשות, זה להגדיר למערכת, את הימים, השעות ומה אורך זמן ההשקיה הרצוי, לשבת בבית ולתת למערכת לעשות את שלה.

אנו עובדים עם מערכות מסוג זה זמן רב. אנו מתקינים לכם את המערכת, ומגדירים את הנתונים לפי הצורך שלכם ושל הגינה. שימוש במערכת זו, מוריד ממכם את העול הכרוך בלזכור להשקות את הגינה ולמעשה לאחר שתתחילו להשתמש בה, לא תבינו איך הסתדרתם עד היום בלי מערכת שכזאת.

למי היא מתאימה?
לבעלי גינות, שמאסו לראות את הגינה שלהם נובלת עקב מחסור בזמן השקיה, או סתם עצלות.
לבעלי גינות, שמוצאים את עצמם משלמים סכומי מים גבוהים, בגלל שהם שוכחים לכבות את הממטרות שעובדות שעות נוספות לחינם.
ולבעלי חצרות, שרוצים ליהנות מגינה בעלת דשא חי ואמיתי, לא מוכנים להסתפק בתחליף סינטטי, ולא רוצים להתעסק עם כל הקשור בהשקיית הגינה.

אנחנו כמובן, נתקין את המערכת, נסביר ונדריך אתכם היטב, כיצד להשתמש בה ונהיה שם במקרה של תקלות או כל עזרה שתידרש בתפעולה של המערכת.