דשא סינטטי

היתרונות שבדשא סינטטי

דשא סינטטי, כבר מזמן הפך לאחד ממוצרי הנוי והגינות המבוקשים ביותר בארץ. מדי שנה, אנו רואים עלייה ניכרת בשימוש בו ויותר ויותר גינות, גם בבתים פרטיים וגם במוסדות ציבוריים, אולמות אירועים גינות ציבוריות ועוד, עושות את המעבר מדשא חי לסינטטי. יחד עם זאת, יש להקפיד כי סוג הדשא הנבחר הוא כזה שתואם את הצורך הספציפי שלכם, שכן קיימים מגוון סוגים של דשא סינטטי כאשר לכל סוג את הנתונים שלו.

לפופולאריות ההולכת וגוברת של דשא סינטטי מספר סיבות:

  1. החיסכון הכספי הוא עצום- דשא מסוג זה, אינו קם ונופל על השקיה. אין צורך להשקות אותו מספר פעמים בשבוע, אין צורך להיות בלחץ במקרה ואחד מבאי הבית, שכח להפעיל את הממטרות או שכח לסגור אותם, והמים אינם מתבזבזים לריק. אם ברשותכם דשא חי, אותו אתם טורחים להשקות באופן שוטף, אתם בוודאי מכירים את עלויות צריכת המים החודשיות היטב. דשא סינטטי מפחית משמעותית את הוצאות המים.
  2. טיפול- הטיפול בדשא זה הוא מינורי ביותר. תנאי האקלים השונים אינם משפיעים עליו. גם בחורף וגם בקיץ, הוא זוכה לאותו מראה ירוק, מרשים ומזמין. אין צורך להשקיע בטיפול שוטף, הוא עמיד ומחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.
  3. מזיקים ומחלות. דשא סינטטי למעשה סותם את הגולל, על כל מיני חרקים אשר יכולים להתחפר מבעד לאדמה כמו במקרים של דשא חי. שימוש בדשא זה, מפחית את כל המזיקים והמחלות העלולות להיות כרוכות בגינות עם דשא חי.

אם אתם בעלי גינות עם דשא ״רגיל״, ומאסתם בעלויות המים הגבוהות, בטיפול השוטף, או שאתם עומדים רגע לפני קבלת החלטה, באיזו סוג של גינה כדאי לכם לבחור בשביל הגינה החדשה שלכם, דשא סינטטי בהחלט יכול להיות הבחירה והפתרון הנכון עבורכם.

לפני שאתם מקבלים החלטה, אנו ממליצים ליצור אתנו קשר, כדי שתוכלו לקבל את כל המידע והפרטים הנוספים שאתם צריכים, על מנת להגיע להחלטה הנכונה ביותר ולבחור את סוג הדשא האפקטיבי עבורכם.

גינה פרטית בגדרה
גינה פרטית בגדרה דשא סינטטי
גינה פרטית בגן יבנה
גינה פרטית גדרה